Kermes geliri kanser hastalarına

Kermes geliri kanser hastalarına
Kermes geliri kanser hastalarına

MANİSA'da, 'Güçlü bir el mutlu bir nefes' adı altında kermes düzenlendi. Kermesteki ürünlerin satışından elde edilen gelirin kanser hastaları ile hasta yakınlarına ve burs için tıp fakültesi öğrencine aktarılacağı belirtildi.


Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Bülent Koşmaz Sağlık ve Sosyal Eğitim Vakfı (BÜKSEV) işbirliğiyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. Kanser hastaları ve hasta yakınlarını desteklemek amacıyla Kültür Merkezi Meclis Fuaye Salonu'nda kermes düzenlendi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, İdari Mali Hizmetler Şube Müdürü Hasan Torun ve Atatürk Gençlik Merkezi Sorumlusu Ahmet Kaplan, kermesi ziyaret ederek, Vakıf Başkanı Saadet Koşmaz'dan bilgi aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün'ün böyle anlamlı faaliyetlere hassasiyetle yaklaştığını belirten Özcan, kermese emek veren gönüllülere teşekkür etti.


Ergün'e teşekkür eden BÜKSEV Başkanı Koşmaz, "Bugün buradaki kermesimizde gönüllülerimizin yaptığı ürünleri satarak gelir elde ediyoruz. Elde edilen gelir de kanser hastaları ve hasta yakınları ile tıp fakültesi öğrenci burslarına aktarılıyor" dedi.


MANİSA, (DHA)Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS