hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şehzadeler Belediyesi temizlik çalışmalarını sürdürüyor

  Şehzadeler Belediyesi temizlik çalışmalarını sürdürüyor
  expand

  Şehzadeler Belediyesi temizlik çalışmalarını sürdürüyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MANİSA, (DHA) - MANİSA'nın Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, ilçenin 67 mahallesinde kapsamlı çalışmalarına devam ediyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, "Mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

  Fen İşleri Müdürlüğü, yol bakım ve onarım çalışmalarından altyapı yenilemelerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Özellikle yağışlı havalarda sorun teşkil eden yolların bakımını hızla gerçekleştiren ekipler, vatandaşların güvenliğini ve konforunu ön planda tutuyor. Ayrıca, yeni yol yapım projeleriyle ulaşımı daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ise mahallelerin temizliği konusunda mesai harcıyor. Çöp toplama hizmetlerinin yanı sıra sokakların yıkanması, park ve bahçelerin temizliği gibi pek çok alanda faaliyet gösteren ekipler, çevre kirliliğini en aza indirmeyi amaçlıyor. Düzenli aralıklarla yapılan bu çalışmalar sayesinde, Şehzadeler ilçesi daha temiz ve sağlıklı bir görünüme kavuşuyor. Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri de ilçenin yeşil alanlarını koruma ve geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mevsimsel çiçek dikiminden ağaç budama işlemlerine, parkların bakımından yeni yeşil alanların oluşturulmasına kadar pek çok projeyi hayata geçiren müdürlük, Şehzadeler halkına nefes alabilecekleri alanlar sunuyor. Ayrıca, çocuk oyun alanlarının yenilenmesi ve bakımı da Park Bahçe Müdürlüğü'nün öncelikleri arasında yer alıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'AMACIMIZ ŞEHZADELER'İ MODERN BİR KENT YAPMAK'

  Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Amacımız, Şehzadeler'i daha yaşanabilir ve modern bir kent yapmak. Bu doğrultuda Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerimize özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum" dedi.(DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow