hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Vali Ünlü'den Başkan Durbay'a hayırlı olsun ziyareti

  Vali Ünlüden Başkan Durbaya hayırlı olsun ziyareti
  expand

  Vali Ünlü'den Başkan Durbay'a hayırlı olsun ziyareti

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MANİSA, (DHA)-MANİSA Valisi Enver Ünlü son yerel seçimde belediye başkanı seçilen Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay'ı ziyaret ederek, başarısı için tebrik etti, çalışmalarında başarılar diledi.

  Manisa Valisi Enver Ünlü son yerel seçimde belediye başkanı seçilen Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay'ı ziyaret etti. Vali Ünlü'ye ziyareti sırasında Şehzadeler Kaymakamı Fatih Genel eşlik etti. Başkan Durbay ise Vali Ünlü'yü belediye başkan yardımcıları Hakan Şimşek, Yenal Yıldırım ve Ahmet Baydar ile belediye girişinde karşıladı. Vali Ünlü, Başkan Durbay'ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Vali Ünlü, Durbay'ın seçimlerde kazandığı başarının, halkın ona olan güveninin bir göstergesi olduğunu vurguladı ve kadınların yerel yönetimlerde daha fazla temsil edilmesinin önemine değindi.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Durbay ise Vali Ünlü ve Kaymakam Genel'e belediyenin projeleri ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Durbay, özellikle şeffaf, adil ve liyakatli yönetim anlayışı ile Şehzadeler'i daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için çalışacaklarını belirtti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.(DHA)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow