hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Manisa Çıkrıkçı'nın foseptik montajı tamamladı

  Manisa Çıkrıkçının foseptik montajı tamamladı
  expand

  Manisa Çıkrıkçı'nın foseptik montajı tamamladı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MANİSA, (DHA)-MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü '154 Mahalle Projesi' kapsamında Turgutlu ilçesine bağlı Çıkrıkçı Mahallesi'nde 35 milyon TL bedelle alt ve üstyapı yatırımı yanında sürdürdüğü 500 kişilik fosseptik montajını da tamamladı.

  MASKİ Genel Müdürlüğü Turgutlu ilçesine bağlı Çıkrıkçı Mahallesi'nde 35 milyon TL bedelle alt ve üstyapı yatırımına tüm hızıyla devam ediyor. Mahallede yürütülen çalışmalar kapsamında Çıkrıkçı'ya kazandırılan olan 500 kişilik fosseptik montajını da tamamladı. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde köy ve belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde alt ve üstyapı yatırımlarımıza devam ediyoruz. 154 Mahalle Projemiz kapsamında Turgutlu ilçemize bağlı Çıkrıkçı Mahallemizde de alt ve üstyapı çalışmaların yanında 500 kişiye hitap edecek olan foseptik montajını da tamamladık. 35 milyon TL bedelle yapacağımız alt ve üstyapı yatırımımız tamamlandığında mahallemiz daha modern bir görünüme ve sağlıklı altyapıya kavuşacak" dedi.

  Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz ise "MASKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından mahallemizde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarımız hayırlısıyla son aşamaya geldi. Mahallemizin büyük ihtiyaçlarından biri olan foseptik montajı da tamamlandı. Mahallemizde yürütülen çalışmalardan ötürü şahsım ve mahallelim adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'e çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.(DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow