Öğrencilerden engelli akranlarına hediye oyuncak

Öğrencilerden engelli akranlarına hediye oyuncak
Öğrencilerden engelli akranlarına hediye oyuncak

MANİSA'nın Turgutlu ilçesindeki Besime Elagöz Ortaokulu öğrencileri, Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde Firdevs Gürel Eğitim Uygulama İş Eğitim Merkezi'ni ziyaret edip, buradaki engelli akranları ile oyunlar oynadı, oyuncak hediye etti.


Besime Elagöz Ortaokulu'ndan bir grup öğrenci, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Engelliler Haftası nedeniyle Firdevs Gürel Eğitim Uygulama İş Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Besime Elagöz Ortaokulu Müdürü Burhanettin Basatemur da ziyarette öğrencilere eşlik etti. Öğrenciler yanlarında getirdikleri oyuncakları buradaki engelli öğrencilere hediye etti. Besime Elagöz Ortaokulu öğrencileri, engelli akranlarıyla gün boyu çeşitli oyunlarda oynayıp, keyifli vakit geçirdi.


Okul Müdürü Burhanettin Basatemur, "Özel gençlerimizin ve çocuklarımızın sadece bu hafta değil, her zaman yanındayız. Öğrencilerimiz engelli arkadaşlarını ziyaret ederek yanlarında getirmiş oldukları oyuncakları teslim etti. Yüzlerde tebessüm oluşturmanın sevincini yaşıyoruz. Bu güzel düşünceleri kendilerine ait. Öğrencilerime teşekkür ediyorum" dedi.


Doğan ÇİZMECİ / TURGUTLU (Manisa), (DHA)Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS