Başkan Yıldırım: Kızılay bir iyilik hareketidir

Başkan Yıldırım: Kızılay bir iyilik hareketidir
Başkan Yıldırım: Kızılay bir iyilik hareketidir

Mithat ÜNAL/ANAMUR(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Anamur ilçesinde Türk Kızılay temsilciliğini yeni devralan Ahmet Yıldırım, Kızılay'ın bir iyilik hareketi olduğunu söyledi

Başkan Ahmet Yıldırım, Anamur Öğretmenevi'nde düzenlediği toplantıda Kızılay'ın tarihçesi hakkında kısa bir bilgi verdi. Başkan Yıldırım, Kızılay’ın bu güne kadar gönüllülük esasına dayanarak hem devletten hem kurumlardan hem de vatandaşlardan destek gördüğünü belirten Başkan Yıldırım, gerek yardımları ile gerekse idarecilikleri ile bu günlere kadar getiren herkese teşekkür ederek, "Kızılay bir iyilik hareketidir. Hem de her türlü iyilik hareketi. Maddi anlamdan tutunda diğer sosyal alanlara kadar, manevi kısmına kadar,  Kızılay’ın her türlü iyilik ortamında bulunduğunu görürüz. Bizlerde bu görevi, arkadaşlarımla beraber, gönüllülerimizle beraber devam ettirmenin gayreti içinde olacağız" dedi.


Başkan Yıldırım,  Anamur Devlet Hastanesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile sosyal aktiviteler ve eğitsel çalışmalarla aktif olacaklarını sözlerine ekledi. 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS