Başkan Tarhan: Mezitli’yi güzelleştirmeye devam ediyoruz

Başkan Tarhan: Mezitli’yi güzelleştirmeye devam ediyoruz
Başkan Tarhan: Mezitli’yi güzelleştirmeye devam ediyoruz

MERSİN, (DHA) – MERSİN’de Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, vatandaşlarının yaşadığı kentte mutlu olması amacıyla Mezitli’yi güzelleştirmeye devam ettiklerini söyledi.
 Davultepe Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde gazino ve içkili mekânların bulunduğu bölge tamamen yıkılarak temizlendi. Yaklaşık 2 yıldır devam eden dava sürecinin ardından yıkılmasına karar veren alanda bulunan tüm yapılar ortadan kaldırıldı.
Yıkım yapılan bölgeye giderek incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Neşet Tarhan, alanın yanında bulunan dere ve çevresinde temizleme ve düzenleme çalışmaları da gerçekleştireceklerini söyledi. Kent estetiğine uygun olmayan tüm binaları temizleyeceklerini ifade eden Başkan Tarhan, "Geçmiş yıllarda belediye alanlarını işgal eden tüm yapıları yıkarak halkımıza kazandırdığımız gibi sağlıksız ve tehlike yaratan vatandaşlara ait yerleri de yıkarak temizliyoruz. Mezitli Belediyesindeki sağlıksız yapıları yıkmaya devam ediyoruz. Seçim geliyor diye ‘yıkmayız, dokunmayız’ gibi bir düşüncemiz yok. İlçemizin menfaati için ve kanunlar ne diyorsa onu yaparız. Yasal sürecin ardından mahkeme tarafından yıkımına karar verilen alanda yıkım yaptık. Kentimizi güzelleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS