Kız çocukları Gençlik Kampı’nda buluştu

Kız çocukları Gençlik Kampı’nda buluştu
Kız çocukları Gençlik Kampı’nda buluştu

MERSİN, (DHA) - MERSİN Büyükşehir Belediyesi Kadın, Çocuk ve Aile Dairesi Başkanlığı, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’ne özel düzenlediği kutlamada, kız çocuklarını birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerde buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi Kadın, Çocuk ve Aile Dairesi Başkanlığı, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’ne özel yaptığı kutlamayla kız çocuklarını Tarsus Gençlik Kampı’nda eğitici ve öğretici aktivitelerle bir araya getirdi.

Alandaki survivor parkurunu aşan kız çocukları, yüz boyama, kano ve dans gibi birçok aktiviteye katılırken, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi arama-kurtarma köpekleri Alen, Clan ve Çov-Çov’un gösterileriyle de büyüleyici anlar yaşadı..

Dans ederek enerjilerini atan çocuklar, doyasıya eğlendi. Dans gösterisiyle psikomotor becerileri gelişen çocukların ekip çalışması, hedefe dikkat toplama, el-ayak uyumu gibi yönleri de güç kazandı. Kız çocukları birbirinden eğlenceli ve eğitici aktivitelere katıldıktan sonra bir arada kurulan sofrada yemekler yedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS