MESİAD 30'uncu yılını kokteylle kutladı

MESİAD 30'uncu yılını kokteylle kutladı
MESİAD 30'uncu yılını kokteylle kutladı

MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) 30'uncu kuruluş yılı münasebetiyle kokteyl ve üye plaket töreni düzenledi.
Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) 30'uncu . yıl kokteyli ve üye plaket töreni Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi. Törene, Vali Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Gülcan Kış, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.
Açılış konuşmasını yapan MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Kentimizin,bölgemizin ve ülkemizin her yatırımına dokunan fikir geliştiren ve katkı koyan MESİAD kültürel sosyal ve ekonomik alanlarda kentimizde önemli projelere imza atmıştır. Kent dinamiğini canlı tutmak ve kentimizde daha fazla yatırım gerçekleşmesi için çalışan MESİAD’ın kuruluşundan bugüne emeği olan başta MESİAD kurucuları, geçmiş dönem yönetim kurulu başkanları ile yönetim kurullarına, her zaman güç ve güven veren MESİAD üyelerini kutluyor, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Ali İhsan Su, MESİAD’ın kent yatırımlarına katkı sunmak için ciddi gayretler içerisinde olduğunu kaydetti. Kentte yapılan yatırımlar ve devam eden projeler hakkında bilgi veren Vali Su, “Sahil yolu çalışmalarında önemli bir aşama kaydedildi. Kentimizde birçok baraj ve gölet çalışması devam etmektedir. Köylerimize önemli yatırımlar yapıyoruz. Geçtiğimiz aylarda yaşanan yangın olaylarından etkilenen vatandaşlarımıza ciddi yardımlar gerçekleştirdik. Devletimiz bütün imkanları ile ilimizde her alanda çalışmalar yürütmektedir. Yatırımlar için sivil toplum kuruluşları ile sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kentimizin kalkınması için katkı sunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kentimiz yatırımlarına MESİAD katkı sunmak için ciddi gayretler ortaya koyuyor” diye konuştu.
Batu Dans Halk Oyunları Topluluğu tarafından sergilenen folklar gösterisi katılımcılar tarafından beğeni ile izlenirken, konuşmaların ardından MESİAD’ın 30. Yılı anısına kurucu üyelere, geçmiş dönem başkanlarına, fahri üyelere ve MESİAD üyelerine plaket takdim edildi.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS