Mohikanlar’dan Mersin’e 3 altın madalya

Mohikanlar’dan Mersin’e 3 altın madalya
Mohikanlar’dan Mersin’e 3 altın madalya

MERSİN, (DHA) – MERSİN’i Antalya’da yapılan ve 70 ülkeden 3 bin 500 sporcunun katıldığı 4’ncü Uluslararası Açık  Kick Boks Avrupa Şampiyonası'nda temsil eden Mohikan Spor Kulübü sporcuları Savaş Yüksel, Batuhan Bayram Demir ve Ali Ataberk Gürbüzcan kilolarında elde ettikleri birincilikle kente altın madalya ve kupa ile döndü.

Mersin Mohikan Spor Kulübü’nün milli antrenörleri Salih Erden ve Kahraman Vangölü gözetiminde şampiyonaya özenle hazırlanan Savaş Yüksel, Batuhan Bayram Demir ve Ali Ataberk Gürbüzcan, Antalya Kervansaray Otel’de 5-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvada altın madalyaya ulaşan isim oldu.

Milli Antrenör Salih Erden ve Kahraman Vangölü, Antalya’da 5-7 Nisan tarihleri arasında 70 ülkeden 3 bin beşyüz sporcunun katılımıyla gerçekleşen 4’ncü Uluslararası Açık Kick Boks Şampiyonası'na kulüp adına 5 sporcuyla katıldıklarını, bunlardan üçünün elde ettiği birincilikle kente altın madalya ile döndüğünü, iki sporcunun ise bronz madalya aldığını ifade etti.

Mohikan Spor Kulübü adına katıldıkları şampiyonada Savaş Yüksel 60 kiloda, Ali Ataberk Gündüzcan 54 kiloda, Batuhan Bayram Demir ise 81 kiloda birincilik elde ederek Mersin’e altın madalya ile döndü.
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS