Toroslar’ın çehresi renkli adalar projesiyle değişiyor

Toroslar’ın çehresi renkli adalar projesiyle değişiyor
Toroslar’ın çehresi renkli adalar projesiyle değişiyor

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de, Toroslar Belediyesi tarafından, Renkli Adalar Projesi kapsamında toplu konut alanlarındaki binaların dış cepheleri ücretsiz boyanıyor.

'Boyası sizden, işçilik bizden' sloganıyla gerçekleştirilen proje, toplu konut alanları olan Güneykent, Akbelen ve Halkkent Mahallelerinde tüm hızıyla devam ediyor. Zamanla kötü bir görünüm kazanan evlerin dış cephelerinde yapılan boyama çalışmaları vatandaşlar tarafından da büyük beğeni topluyor.

Torosların daha güzel ve temiz bir ilçe olması amacıyla çalışmalar yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, "Bina yönetiminin belediyemize başvurduğu dilekçe doğrultusunda boyama çalışmalarını yapıyoruz. Malzeme temininin vatandaş, işçiliğinin ise Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen dış cephe boyama çalışması sayesinde, ilçemizin çehresi değişiyor" dedi.

Projenin devam etmesiyle mahallelerinin yeni  bir görünüme kavuştuğunu söyleyen vatandaşlar da Başkan Yılmaz’a verdiği destekten dolayı teşekkür etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS