Başkan Şeker, personelle bayramlaştı

Başkan Şeker, personelle bayramlaştı
Başkan Şeker, personelle bayramlaştı

Murat SÖZERİ/MUT(Mersin)(DHA) – MERSİN’in Mut ilçe Belediye Başkanı Volkan Şeker, belediye personeliyle bayramlaştı.

Belediye Sinema ve Toplantı Salonu’nda yapılan bayramlaşma da konuşan Belediye Başkanı Volkan Şeker, seçimden bu yana 60 günlük bir süre geçtiğini belirterek, "Henüz bir arada oturup uzun uzun dertleşemedik. Neticede, hedefimizde güzel bir hizmet etmek var. Adam gibi bir yol haritası çizmek. Kendimle alakalı çizdiğim yol; adaletten sapmadan, tabi ki hata yapılacak, hatayı da herkes yapacak. Ama biz neticede her işi konuşarak, kendi aramızda istişare yaparak çözeceğimizden herkesin emin olmasını isterim" dedi.

Başkan Şeker, bayramdan sonra çok özel toplantılar yapıp her personelin derdiyle ilgilenme mücadelesinde olacağından kimsenin şüphesi olmamasını ifade ederek, "Herkes bizim yanımıza her zaman her daim istediği gibi gelebilir. Biz bunda öncesinde insanlara nasıl hitap ediyorsak yine öyle hitap ederiz. Biz hepinizin bildiği gibi yıllardır bu memlekette yaşayan, abi kardeş ilişkisinde dost ilişkisinde sizlerle mücadele etme yolunda yine niyet alırız, yine her zaman da niyetimiz bu şekilde olur. Bizden art niyetli bir hareket beklenesi benim açımdan üzücü olur. Çünkü neticede herkesin aklı her şeye çalışıyor. Ama kısmet olursa biz her şeyi konuşarak istişare ederek ve doğru yolu hep birlikte birbirimizi anlatarak ortaya çıkarmaya çalışacağız” diye konuştu.

Başkan Şeker daha sonra belediye personeli ile bayramlaşarak onlara bayramlık hediye paketleri verdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS