Silifke, Ankara'da tanıtılacak

Silifke, Ankara'da tanıtılacak
Silifke, Ankara'da tanıtılacak

Atike Ceylan KAÇAR/SİLİFKE,(Mersin),(DHA)- SİLİFKE Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri, Ankara'da 'Silifke Tanıtım Günleri' yapılmasına karar verdi.

2020 yılı içerisinde yapılması planlanan etkinlik ve çalışmalar hakkında istişare toplantısında Silifke Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri, ilçenin geleceğini masaya yatırdı.

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, "Ankara'da yöresel gıda ve ürün sunumlarımızla, çileğimizle, yoğurdumuzla, kaşığımızla, folklorumuzla, yöresel ürün materyallerimizle Silifke tanıtımı yapacağız. Silifke ve insanlarımız bunu hak ediyor" dedi.

Silifke Belediye Başkan Vekili Sadık Altunok ise, "Ankara'da organizasyon yapacağımız yeri iyi seçip, insanların bize gelmesini beklemektense biz yoğunluğun olduğu bir yer tutma çalışmaları devam ediyor. Bu projeyi önümüze getiren Silifke Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine teşekkür ediyorum. İnşallah bu yıl içinde Silifke'mizi Ankara'da tanıtacağız" dedi.

Toplantıda emekli olmasından dolayı meclis üyeliğini bırakan Ahmet Arslan'a da hizmetlerinden dolayı plaket verildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS