Tren garında vatandaşlara çay ve kahve ikramı

Tren garında vatandaşlara çay ve kahve ikramı
Tren garında vatandaşlara çay ve kahve ikramı

Okan ÇALIŞKAN/TARSUS(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Tarsus ilçesinde belediye, sabahın erken saatlerinde tren garında vatandaşlara çay ve kahve ikramında bulundu.

Tarsus Belediyesi, bundan böyle tren garında sabahın erken saatlerinde uyanıp, okuluna veya işine yetişmek isteyen yüzlerce öğrenci ile vatandaşa çay ve kahve ikramında bulunacak.

Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, yaşamın her alanında vatandaşlılara hizmet edeceklerini belirterek, "Sosyal belediyecilik anlayışı ile rutin hizmetler dışında çeşitli alanlarda halkımızı memnun edecek, uygulama ve çalışmaları bir bir hayata geçiriyoruz. Yaptığımız planlama ve uygulamalara ek olarak halkımızdan gelen istek ve talepleri de dikkate alıyoruz. Bu uygulama ile sabah erken saatte işine veya okuluna gidecek olan vatandaşlarımız ile öğrencilerimize çay ve kahve ikramında bulunarak, güne zinde başlamalarını amaçlıyoruz. Belediye Başkanlığına seçildiğimiz günden beri hep şunu söyledik; Halkın parasını halk için harcayacağız" dedi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her pazartesi günü saat 06.00 ile 08.30 saatleri arasında Tren Garı’nda vatandaşlara çay ve kahve ikramında bulunacakYasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS