Başkan Yılmaz, Ayvagediği ve Gözne'de vatandaşlarla bir araya geldi

Başkan Yılmaz, Ayvagediği ve Gözne'de vatandaşlarla bir araya geldi
Başkan Yılmaz, Ayvagediği ve Gözne'de vatandaşlarla bir araya geldi

MERSİN, (DHA)- TOROSLAR Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.
Başkan Yılmaz, Ayvagediği ve Gözne mahallelerinde ilçe esnafı ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, taleplerini dinledi. Ayvagediği Mahallesi'nde pazar yerini gezen, TORTEK Atölyelerini ve Spor kurslarını da ziyaret eden Başkan Yılmaz'a, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Vural Koparan ve meclis üyeleri de eşlik etti. Ayvagediği Mahalle Muhtarı Ayhan Gümeli ile Gözne Mahalle Muhtarı Şevket Taşkın, yapılan bu ziyaretlerden dolayı Başkan Yılmaz'a ve protokol üyelerine teşekkür ederek; "Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz her zaman bizlerin yanında. Sorumluluk alanındaki tüm hizmetleri fazlasıyla yapıyorlar. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz" dedi.
Vatandaşlara yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür eden MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan ise, "Bu güzel organizasyonda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Önceki dönem Toroslar Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna da kendisinden bayrağı devralan Belediye Başkanı Yılmaz'ın sunduğu hizmetlerle ilçenin daha da güzel noktalara geleceğine inandığını belirterek, "Toroslarımıza üç dönem hizmet verdik. Her noktasında ayak izlerimiz var. Bayrağı Atsız Afşın Yılmaz kardeşimize devir ettik. Toroslarımızı aldığı yerden daha iyi noktalara götüreceğine inanıyoruz. Mersin en güzel hizmeti hak ediyor. Muhalefet her zaman iktidarın doğru çalışmasına vesile olur. Biz sadece kuru muhalefet yapma anlamında değil, doğru yapılanları alkışlayan, yanlışlara set çeken ve bunun yanlış olduğunu her yerde söyleyen yanımızla siyaset yapıyoruz" ifadesini kullandı.
Toroslar Belediye Başkanı Yılmaz da,  gönül birlikteliği içerisinde Toroslar'ın bugününe ve yarınlarına değer katmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, şunları söyledi: "Hemşehrilerimizle dertleşmek ve taleplerini dinlemek adına mahalle ziyaretlerimize önem veriyoruz. "Dünya farklı bir dönemden geçiyor. İki senedir pandemiyle uğraşıyoruz ve orman yangınlarımız oldu. Toroslar Belediyesi olarak dimdik ayaktayız. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun inşallah. Ülkemiz, dünyanın egemen güçleri tarafından kendisine biçilen rolü kabul etmiyor, yırtıp atıyor ve küresel güç olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Biz de üzerimize düşeni hakkıyla yerine getirme gayretindeyiz. Göreve geldiğimiz günden beri asfalt, kilit parke yol ve kaldırım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mahalle ziyaretlerimizde hemşehrilerimizin taleplerini dinliyor, hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Sizler ve bizler var oldukça daha iyisini arayacağız ve yapacağız. Hamit Tuna başkanımızdan güzel bir Toroslar devir aldık. Daha da güzel hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Toroslar, potansiyeli yüksek, gelişmeye açık bir ilçe. Potansiyeli kapasiteye, kapasiteyi performansa çevirmek bizim görevimiz. İlçemize olan ilgi ve talep her geçen gün daha da artıyor. Bunda pandeminin ve yaptığımız hizmetlerin de etkisi var. Gözne Mahallemize bir pazar yeri kazandıracağız inşallah. Ezberimiz yok. Vatandaşımızın önceliği, bizim önceliğimizdir. Bunun en önemli göstergesi pandemi sürecini yaşadığımız son iki yıl. Belediye olarak vatandaşımızın yanında olmak için her türlü hizmeti yaptık ve 17 günlük tam kapanma sürecinde Gönül Bağı Projemizi hayata geçirdik. Belediyemizin içerisindeki süreçleri iyileştirme çalışmalarımız var. Daha kısa sürede, sizler için en iyisini yapmaya devam edeceğiz." 
Daha sonra söz alan MHP Mersin Milletvekili Şimşek de Tarsus'tan Anamur'a Mersin'i karış karış gezdiklerini, hemşehrilerinin her zaman yanında olduklarını dile getirerek, "Yaylalarımızdaki alt yapı çalışmaları tamamlandığında Toroslar Belediye Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz'ın buradaki üst yapı çalışmalarını çok güzel yapacağına şüphemiz yok. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerle fazlasıyla gösteriyor. Hamit Tuna başkanımızdan devir aldığı bayrağı daha da yukarılara taşımak için mücadele ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi olarak liderimiz, genel başkanımız ve Türkmen Beyimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin ortaya koyduğu, "Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben" anlayışıyla çalışıyoruz. Türkiye'nin şartlarına göre bu ülkenin bir metrekare toprağından, bir tane insanından vazgeçmeyiz" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS