Mersin'de ilçe belediye başkanları bir araya geldi

Mersin'de ilçe belediye başkanları bir araya geldi
Mersin'de ilçe belediye başkanları bir araya geldi

MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan bir araya gelip, görüş alışverişinde bulundu.

Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Kabadayı ve başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette, çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz, "Kenti yöneten insanlar olarak hepimizin ortak amacı Mersin'in gelişmesi, kalkınması ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Kendilerini ağırlayan mevkidaşı Yılmaz'a teşekkür eden Mezitli Belediye Başkanı Tarhan da; "Siyasi görüş ne olursa olsun bu kent için belediye başkanlarının birlikte hareket etmesi önemli" ifadelerini kullandı.

Ziyarette Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Başkan Yılmaz'a günün anısına üzerinde Tarsus'un önemli değerlerinden Kleopatra Kapısı'nın bulunduğu bir tablo hediye etti.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS