Toroslar Belediyesi'nde 4 mevsim spor yapma imkanı

Toroslar Belediyesi'nde 4 mevsim spor yapma imkanı
Toroslar Belediyesi'nde 4 mevsim spor yapma imkanı

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de, Toroslar Belediyesi'nin spor alanında sürdürdüğü çalışmalarla kentin spor merkezi haline gelen ilçede 7'den 70'e herkes sporun farklı dallarıyla tanışma imkanı buluyor.

Toroslar Belediyesi; çocuk,  genç, yaşlı her kesimin aktif spor yaşamın içinde yer almaları amacıyla 14 farklı branşta  kurslar açarak vatandaşlara yılın 4 mevsiminde spor yapma imkanı sunuyor. Futbol, basketbol, bocce, tenis, güreş, voleybol, hentbol, motor sporları, genel cimnastik,  yüzme, atletizm, geleneksel okçuluk, modern okçuluk, halk oyunları olmak üzere 14 farklı branşta ve 24 uzman eğitmen eşliğinde verilen kurslar  yoğun ilgi görüyor. Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; "Sağlıklı bir yaşamın yolu spordan geçiyor. İlçemizde spor yapmak isteyen herkes, açmış olduğumuz spor kurslarına başvuru yaparak sporu hayatlarının merkezine alabilir. Bu anlamda herkesi kurslarımızda hocalarımız eşliğinde spor yapmaya bekliyoruz" dedi.

Sportif başarı için alt yapının önemine değinen Başkan Yılmaz,  Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan spor kulüplerinin başarılarıyla da gurur duyduklarını belirterek; "Spor alanında yapmış olduğumuz çalışmaların, bizlere başarılarla geri dönmesi yaptığımız işin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Ulusal ve uluslararası müsabakalardaki başarılarımız kentimiz için gurur kaynağıdır. Sporcularımızın her zaman yanındayız" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS