Demirkazık Kamp Merkezi, sporcuların cazibe merkezi oldu

Demirkazık Kamp Merkezi, sporcuların cazibe merkezi oldu
Demirkazık Kamp Merkezi, sporcuların cazibe merkezi oldu

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü, Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nin yerli ve yabancı sporcuların yanı sıra federasyonlar tarafından büyük bir cazibe merkezi haline geldiğini söyledi.

Aladağlar bölgesinde 3 bin 756 metre yüksekliğinde Demirkazık Dağının eteklerinde bulunan Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nin kentin tanıtımı açısından büyük önem taşıdığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü, sporculara kenti tanıtmanın ve doğal güzelliklerle iç içe misafir etmenin kendilerini mutlu ettiğini anlattı.

Her ayın belirli günlerinde her branştan farklı sporcuların doğayla iç içe bir şekilde konaklamalarını sağladıkladıklarını kaydeden Ötgünlü, "Sporcuların en sağlıklı bir şekilde antrenmanlarını gerçekleştirmeleri ve sağlıklı beslenmeleri açısından sürekli tesisimizi kontrol ediyoruz. Sporcularımıza en iyi şekilde hizmet sağlıyoruz. 2018 kasım ayından bu yana tesisimizde çeşitli branşlardan 684 sporcuyu misafir ettik. Merkezimizde en son 10 gün ağırladığımız Kick Boks büyükler milli takımımızın çalışmalarını yakından takip ettik" dedi.

Merkezde kamp yapan sporcuların farklı derecelere imza attığına dikkat çeken Ötgünlü, "Tesisimizde hazırlıklarını tamamlayıp turnuvalara ve şampiyonalara gönderdiğimiz sporcularımızın başarılarını gördüğümüz zaman gururlanıyoruz. Tesisimizde kamp yapan sporcularımıza ve tesisimizi cazibe merkezi haline getiren spor federasyonlarına teşekkür ediyor, ağırladığımız ve bundan sonra ağırlayacağımız sporcularımıza da başarılar diliyorum" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS