OKÜ'de rehber öğretmenler toplantısı

OKÜ'de rehber öğretmenler toplantısı
OKÜ'de rehber öğretmenler toplantısı

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Korkut Ata Üniversitesinde (OKÜ) Rehber Öğretmenler ve Tercih Danışmanı Komisyonu üyelerinin katılımı ile öğrencilerin üniversite tercihlerine yönelik görüş ve öneriler konulu toplantı düzenlendi.  

OKÜ Lezzet Vadisi’nde gerçekleştirilen programda Rektör Prof. Dr. Murat Türk, rehber öğretmenlere içerisinde OKÜ tanıtım materyallerinin yer aldığı çantalardan takdim etti.

Söyleşide OKÜ fakülteleri ve bölümleri hakkında rehber öğretmenlere temsilciler tarafından ayrıntılı bilgiler verildi. Rehber öğretmenlerin sorularını yanıtlayan Rektör Prof. Dr. Murat Türk, "Milli Eğitim Müdürlüğü ile karşılıklı işbirliğimiz devam ediyor ve bu işbirliğini daha nasıl güçlendirebiliriz diyerek bu kahvaltılı toplantıyı düzenledik. Bu anlamda bugün bu toplantıya iştirak eden öğretmenlerimizin üniversitemizle ilgili önerilerini önemsiyoruz" dedi.  Rektör Prof. Dr. Murat Türk kahvaltıya katılan tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ise Milli Eğitim Müdürlüğü ile OKÜ arasında daha önce imzalanan protokoller çerçevesinde işbirliğine devam edeceğini kaydetti.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS