Ragbi müsabakaları sona erdi

Ragbi müsabakaları sona erdi
Ragbi müsabakaları sona erdi

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE'de, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ragbi müsabakaları sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliği ile her yıl ekim aynının ikinci haftasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Osmaniye'de Ragbi il birinciliği müsabakaları düzenlendi. Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gençler kategorisinde ki müsabakalar 120 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu.

İki gün boyunca devam eden karşılaşmalar sonunda bayanlar kategorisinde Fen Lisesi B birinci, Fen Lisesi A ikinci, Osmaniye Hasan Aybaba Anadolu Lisesi üçüncü, Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi dördüncü, Erkekler kategorisinde ise Fen Lisesi A birinci, Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi B İkinci, Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi A üçüncü, Fen Lisesi B takımı dördüncü olma başarısı gösterdi.

Dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi. Amatör Spor Haftası etkinlikleri Basketbol 3x3, Voleybol, Atletizm, Softbol ve Satranç branşlarında yapılacak müsabakalarla devam edeceği bildirildi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS