Vali Coşkun, mahallelinin sorunlarını dinledi

Vali Coşkun, mahallelinin sorunlarını dinledi
Vali Coşkun, mahallelinin sorunlarını dinledi

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Valisi Ömer Faruk Coşkun, Gebeli Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Asırlık çınar altında gerçekleşen buluşmada Mahalle Muhtarı Şami Berki'den mahalle hakkında bilgi alan Vali Coşkun, daha sonra mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti.

Zaman zaman köyleri ve mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Vali Coşkun, “Bugün, Gebeli Mahallemizi, mahalle sakinlerimizle hasbıhal etmek, varsa sorunlarını dinlemek üzere ziyaret ediyoruz. Bizi misafir ettikleri için tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum" dedi. Mahalle sakinlerini tek tek dinleyen Vali Coşkun, kendisine iletilen sorun ve talepleri karşılamak için imkânlar doğrultusunda gayret göstereceklerini söyledi. Mahallenin çocukları ile de ilgilenerek bir süre sohbet eden Vali Coşkun, çocuklara eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Gebeli Mahallesi Muhtarı Şami Berki ve mahalle sakinleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Vali Ömer Faruk Coşkun’a teşekkür ettiler.
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS