Rize Ticaret Borsası'na A Sınıfı Akreditasyon

Rize Ticaret Borsası'na A Sınıfı Akreditasyon
Rize Ticaret Borsası'na A Sınıfı Akreditasyon

Arzu ERBAŞ/RİZE(DHA)- RİZE Ticaret Borsası, düzenlenen törenle A Sınıfı Akreditasyon Belgesini aldı. Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, "Türkiye’nin A sınıfı sayılı borsalarından biri olarak bu hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan,  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Akreditasyon Kurul Başkanı Faik Yavuz’un katılımıyla Akreditasyon Sertifika Töreni düzenlendi. Törende Rize Ticaret Borsası, A Sınıfı Akreditasyon Belgesi aldı. Belge Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, Meclis Başkanı Resul Okumuş ve Genel Sekreteri İsmail Kocaman takdim edildi.

Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, 2012 yılında akredite olduklarını, A Sınıfı Borsa unvanıyla Rize’ye hizmet verdiklerini belirterek "Türkiye’nin A sınıfı sayılı Borsalarından biri olarak bu hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz. Destek veren üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS