Tokat'ta tarım projeleri değerlendirildi

Tokat'ta tarım projeleri değerlendirildi
Tokat'ta tarım projeleri değerlendirildi

Halil İbrahim YEL/TOKAT, (DHA) - TOKAT Tarım Projesi değerlendirme ve planlama toplantısı Vali Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Tokat Valiliğinde düzenlenen toplantıda Tarım Tokat projesi çatısı altında yürütülecek olan bitkisel, hayvansal, tarımsal sanayi, çiftçilerin eğitimi, güvenilir ve sağlıklı gıda alanlarında hayata geçirilecek olan projeler değerlendirilerek, kararlar alındı. 'Türk Tarımının Parlayan Yeni Yıldızı Tokat' sloganı ile yürütülecek projelerin değerlendirildiği toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan,  İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin, DSİ 72. Şube Müdürü Ali Çetinkaya, ilgili kurum kuruluş müdürleri, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü şube müdürleri ve proje sorumluları katıldı.

Toplantı gündemi üzerine genel değerlendirme yapan Vali Ozan Balcı, Tarım Tokat Projesi ile Türk tarımının parlayan yeni yıldızı Tokat’ta tarımsal yatırımlara devam edildiğini söyleyerek, ''Destekleme programlarının bütün olarak dikkate alınacak. Kaynakların etkin kullanımını sağlamak için koordinasyonun son derece önemlidir. Hazırlanan projelerin uygulama alanları ve hedeflerinin bu kapsamda değerlendirilmesi gerekiyor'' dedi.Yasal Bilgilendirme

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS