Turhal Belediyesi'nden sıcak çorba ikramı

Turhal Belediyesi'nden sıcak çorba ikramı
Turhal Belediyesi'nden sıcak çorba ikramı

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT'ın Turhal ilçesinde Belediye, pazar yerinde, özel olarak yaptırılan ikram aracıyla, vatandaşlara ve esnaflara çorba ikram ediyor.

Turhal ilçe merkezinde kurulan Çarşamba pazarında sabah saatlerinde esnaf ve vatandaşlar Turhal Belediyesi'nin ikramı olan çorba ile kahvaltı yaptı. Sabahın erken saatlerinde tezgahlarını açmak için kahvaltı yapmadan Çarşamba pazarına geldiklerini söyleyen pazarcı esnafı belediyenin çorba ikramı için Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler'e teşekkür etti. 

İkram geleneğini daha geniş kitlelere taşıdıklarını belirten Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler "Ekiplerimizle Çarşamba pazarında esnaf ve alışveriş yapan hemşehrilerimize sıcak çorba ikramı gerçekleştirdik. Bu soğuk havada, Çarşamba pazarında sabahın erken saatlerinde pazarcı esnafımıza ve alışveriş yapan hemşehrilerimize sıcak çorba ikramımızla içlerini bir nebze ısıtabildiysek ne mutlu bizlere. Paylaşmak bizim kültürümüzün bir parçasıdır. Turhal Belediyesi olarak ilçemize ve vatandaşlarımıza layıkıyla hizmet etmek için çalışıyor ve projelerimizi hayata geçiriyoruz. Alt yapıdan üst yapıya, kültürel, sanatsal ve sosyal projelere kadar geniş bir çerçevede hizmet sunuyoruz" ifadelerini kullandı. 
 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS