Antalyaspor Kulübü Derneği'nden Öztürk'e destek

Antalyaspor Kulübü Derneği'nden Öztürk'e destek

ANTALYASPOR Kulübü Derneği'nden yapılan açıklamada, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün kendi kararı çerçevesinde oluşturacağı bir yönetim kuruluyla projelerini gerçekleştirmek üzere göreve devam etmesi görüşü ve düşüncesi kararlılığı içerisinde oldukları belirtildi.

Tolga YILDIRIM/ANTALYA, (DHA) - ANTALYASPOR Kulübü Derneği'nden yapılan açıklamada, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün kendi kararı çerçevesinde oluşturacağı bir yönetim kuruluyla projelerini gerçekleştirmek üzere göreve devam etmesi görüşü ve düşüncesi kararlılığı içerisinde oldukları belirtildi.


Nafiz Tanır başkanlığındaki Antalyaspor Kulübü Derneği yönetimi, 7 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk 'ün göreve devam etmesi yönünde görüşe sahip olduklarını açıkladı. Antalyaspor'un internet sitesinde dernek tarafından yapılan açıklamada, Öztürk'ün kendi kararı çerçevesinde oluşturacağı yönetim kuruluyla projelerini gerçekleştirmek üzere göreve devam etmesi düşüncesinde kararlı oldukları vurgulandı.


Antalyaspor Kulübü Derneği'nden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:


"Antalyaspor Kulübü Derneği olarak, 7 Aralık 2017 tarihinde düzenlenecek Olağanüstü Genel Kurul'la ilgili 30.06.2016 tarihinde göreve gelen Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şafak Öztürk'ün kendi kararı çerçevesinde oluşturacağı bir yönetim kuruluyla projelerini gerçekleştirmek üzere, bu göreve devam etmesi görüş ve düşünce kararlılığı içerisindeyiz. Bunu da kamuoyu ve camiamızla net bir şekilde paylaşıyoruz. Geçmişte de olduğu gibi Antalyaspor camiasının, birlik ve uzlaşı içerisinde her türlü zorluğu aşacağına inanıyoruz."


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS