antalya haberleri

ATB Başkanı Çandır'ın bayram mesajı

ATB Başkanı Çandır'ın bayram mesajı

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Ticaret Borsası(ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Başkanı Ali Çandır, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

ATB Başkanı Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, bayramların birlik ve beraberliği pekiştiren özel günler olduğunu söyledi. Başkan Çandır mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Binlerce yıl çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan Anadolu, bayramların el ele, kol kola, huzur içerisinde birlik ve beraberlikle kutlandığı kutsal topraklar olmuştur. Bayram çocukluğumuzdur, gülümsemeyi, umudu, sevgiyi, barışı, hoşgörüyü, kucaklaşmayı anımsatır bizlere. Bayramlarda nefretin dili yoktur. Umudun yeşerdiği, sevgi ve barışın çoğaltıldığı günlerdir bayramlar. Farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğu bu coğrafyada, geleceğimizin çimentosu sevgiyi, barışı, dostluğu, bereketi hep birlikte çoğaltalım. Ötekileştirmeden birbirimizi kucaklayalım. Birlikte daha çok çalışarak, daha çok üreterek, daha fazla paylaşarak ekonomik büyümemizi sağlayalım. Bunlar hayal değil, kadim toprakların geninde bunların hepsi var yeter ki potansiyelimizi harekete geçirelim, yeter ki kararlı olalım.

Ramazan Bayramı'nı bütün güzel dileklerimle kutluyor, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum."

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS