Başkan Çetinkaya öğrencilerle buluştu

Başkan Çetinkaya öğrencilerle buluştu

KUMLUCA Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Anadolu İmam-Hatip Lisesi'nin düzenlediği 'Öğrencilere Rol Model Olacak Örnek Şahsiyetlerin Öğrencilerle Buluşturulması' etkinliğine katıldı.

 


Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - KUMLUCA Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Anadolu İmam-Hatip Lisesi'nin düzenlediği 'Öğrencilere Rol Model Olacak Örnek Şahsiyetlerin Öğrencilerle Buluşturulması' etkinliğine katıldı.


Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, hayatından kesitler anlattı. Başkan Çetinkaya, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı. Başkan Çetinkaya daha sonra Kumluca İmam Hatipliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Bayram Çitçi'yi yanına çağırarak tanıttı. Çitçi'nin okul yaptırmak için yaptığı çalışmalara değinen Başkan Çetinkaya, "Bayram Çiftçi olmasaydı, bugün bekli bu okullarda okuyamayacaktınız. İmam hatipli olmak bir misyon sahibi olmaktır. Bayram Çiftçi 80 yaşına gelmesine, rahatsızlığı olmasına rağmen bugün burada ön sırada oturuyor. Esas rol model olacak birisi varsa işte o kişi Bayram Amcadır" dedi.


Söyleşiye, Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin de katıldı.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS