antalya haberleri

Başkan Uysal Aksu'da esnafı ziyaret etti

Başkan Uysal Aksu'da esnafı ziyaret etti

 

ANTALYA, (DHA) - CHP İl Başkanlığı'nın organizasyonuyla Aksu'da vatandaşlarla bir araya gelen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, parlamenter sistemin önemine dikkat çekerek, ülkenin sevgiye, saygıya, barışa, paylaşmaya ve kardeşliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP İl Başkanlığı'nın organize ettiği programla Aksu'da esnaf, ilçe sakinleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. CHP milletvekili adayı Rafet Zeybek'le Aksu'da ziyaretler yapan Başkan Uysal, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerin, Türkiye için hayırlı olmasını dilerken, parlamenter sistemin önemine dikkati çekti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Uysal, “Şehirler, ülkeler ortak akılla yönetilmeli. Toplumumuzda, kucaklaşmaya ihtiyaç var. Ayrışmaya, kine çanak tutanlar, ülkemize en büyük kötülüğü yapıyor. Sevgiye, saygıya, barışa, paylaşmaya ve kardeşliğe ihtiyaç var. Bunu da hep birlikte başarabiliriz" diye konuştu.
Aksulu esnaf ve vatandaşların Ramazan Bayramı'nı da kutlayan Başkan Uysal, esnafın tarım ve ekonomide yaşanan sıkıntıdan kaynaklanan sorunlarını dinledi.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS