Çetinkaya'dan özel öğrencilere ziyaret

Çetinkaya'dan özel öğrencilere ziyaret

KUMLUCA Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Sarıcasu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'nde öğrencileri ziyaret etti.

 


Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - KUMLUCA Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Sarıcasu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'nde öğrencileri ziyaret etti.


Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin ile birlikte Sarıcasu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Başkan Çetinkaya, öğrencilerin çalışmalarını yerinde gördü. Öğrencilerle ilgilenen Başkan Çetinkaya, Okul Müdürü Aydın Dermencioğlu'ndan bilgi aldı.


Başkan Çetinkaya, "Sarıcasu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi özel öğrencilerimizin eğitim aldığı bir okuldur. Bu yüzden bu okula ayrı önem veriyoruz. Özel öğrencilerimiz gerçekten çok özel eğitim alıyor. Yerinde gördük. Bu çocuklarımızın hayata hazırlanması çok önemlidir. Öğretmenlerimiz özveriyle çalışıyor. Öğretmenlerimizi gösterdikleri bu özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum" dedi.


Özel öğrenciler Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya'ya kendi yaptıkları tabloyu hediye etti.


Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinde 60 öğrenci eğitim görüyor. Okulda tarım, kuaförlük, resim, turizm, aşçılık gibi değişik bölümler yer alıyor.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS