antalya haberleri

İYİ Parti'li Çokal'ın bayram mesajı

İYİ Parti'li Çokal'ın bayram mesajı

 

ANTALYA, (DHA) - İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Tuba Vural Çokal, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
İYİ Parti Antalya milletvekili Tuba Vural Çokal, yayımladığı mesajında, "Başı rahmet, ortası mağfiret sonu da cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayını hep birlikte geçirdik. İftarlarda, sahurlarda, gece, gündüz hep beraberdik. Milletimiz ve devletimizin birliği ve selameti için dua ettik. Ramazan'ın sonuna geldik ve hep birlikte, hayır, hürmet ve beraberlik günleri olan Ramazan Bayramı'nı kutlayacağız" dedi.
Ramazan ayında Antalya'yı karış karış gezdiklerini, esnaf, çiftçilerin yanı sıra genç, çocuk ve , kadınlarla bir araya geldiklerini kaydeden Tuba Vural Çokal, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Gittiğimiz her yerde büyük bir sevgiyle karşılandık. Bu milletin gönlünün ne kadar geniş olduğunu bir kez daha gördük. Millet olarak birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. Maalesef kutuplaşma zararlı bir virüs gibi milletimizi sarıyor. Bu zararlı virüsün ilacı ise birlik ve beraberliktir. İşte on bir ayın sultanı Ramazan ayı ve bayramlar millet olarak kaynaştığımız, farklılıkları bir kenara bıraktığımız zamanlardır.
Bayramlar, küskünlerin barıştığı, kimsesizlerin, yoksulların, çocukların yüzlerinin güldüğü, ayrışmanın ortadan kalktığı, beraber olduğumuz, birlik olduğumuz günlerdir. Ramazan Bayramı'nın Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı'nı kutlarım."

 

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS