Kahveciler Odası'nda başkan değişmedi

Kahveciler Odası'nda başkan değişmedi

ANTALYA Kahveciler Odası'nın yapılan olağan genel kurulunda mevcut başkan Murat Ağaoğlu yeniden seçildi.

 


ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Kahveciler Odası'nın yapılan olağan genel kurulunda mevcut başkan Murat Ağaoğlu yeniden seçildi.


Zeybekoğlu Düğün Salonu'nda yapılan Antalya Kahveciler Odası genel kurulda divan başkanlığını Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere yaptı. Divan Başkan Vekilliğini Türkiye Kahveciler Federasyonu Başkan Vekili Salih Remzi Pakoğlu, Divan Kâtipliğini ise Türkiye Kahveciler Federasyonu yönetim kurulu üyeleri Alaeddin Turan, İsmail Hakkı Kırdı ve Mehmet Çetin yaptı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunasından sonra yapılan genel kurulda 334 üye oy kullandı. Mevcut Başkan Murat Ağaoğlu yeniden başkan seçildi. Daha önce aday olacağını açıklayarak seçim salonuna gelen diğer aday Osman Aykaç ise seçime girmekten vazgeçti.


Antalya Kahveciler Odası'nın Murat Ağoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu Mehmet Kimyalar, Celal Rahmi Tanrıkulu, Ayhan Üzüm, Ramazan Altun, Ömer Gültekin ve Muharrem Kalkan'dan denetim kurulu ise Soner Türköz, Murat Mirze ve Şerife Pir'den oluştu.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS