Kemer 6 ilde tanıtılacak

Kemer 6 ilde tanıtılacak

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, KETOB Başkanı Şener Gürler ve ilçedeki turizmciler 6 kentte çeşitli ziyaretler yaparak Kemer'i tanıtacak.

 


Levent YENİGÜN/KEMER, (DHA) - KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, KETOB Başkanı Şener Gürler ve ilçedeki turizmciler 6 kentte çeşitli ziyaretler yaparak Kemer'i tanıtacak. Başkan Gül, "İlçemizdeki iç turizmi canlandırmak için 5 bin 500 kilometre yol yapacağız" dedi.


Kemer Belediyesi ilçe turizmini canlandırmak için uluslararası fuarlarda yaptığı çalışmaların yanı sıra iç pazarda da tanıtım atağına geçti. Kemer Belediye Başkanı ve KETAV (Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı) Başkanı Mustafa Gül, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler ile Kemerli turizmcilerden oluşan heyetin 6 ilde gerçekleştireceği tanıtım turu başladı.


KEMER YÜKSELEN DEĞER


Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, iç pazardaki tanıtım çalışmaları kapsamında 5 bin 500 kilometre yol gideceklerini belirterek, "Türkiye turumuzun ilk etabında Gaziantep, Hatay ve Adana'ya gidiyoruz. Kemer özellikle son 2 yılda iç pazarın yükselen değeri haline geldi. Pazar payımızı daha da yükseltmek için gittiğimiz kentlerdeki seyahat acentelerini ziyaret edeceğiz" dedi.


KARADENİZ ÇIKARMASI


Türkiye turunun ikinci etabında ise Rize, Samsun ve Trabzon'u ziyaret edeceklerini kaydeden Başkan Mustafa Gül, "2016 yılında yaptığımız il gezilerimiz sayesinde önemli bir yerli turist artışı sağlamıştık. Bu yıl da gezilerin çok verimli geçeceğine inanıyoruz. Aynı kentleri sezon sonunda tekrar ziyaret ederek yetkililere katkıları için teşekkür edeceğiz" diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS