Kemerli çocuklara sömestir hediyesi

Kemerli çocuklara sömestir hediyesi

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün karne hediyesi olarak ilçedeki tüm öğrencilere yönelik düzenlenen Antalya Hayvanat Bahçesi gezileri başladı.

 


Levent YENİGÜN/KEMER, (DHA) - KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün karne hediyesi olarak ilçedeki tüm öğrencilere yönelik düzenlenen Antalya Hayvanat Bahçesi gezileri başladı. Geziye velileriyle birlikte katılan öğrenciler gönüllerince bir gün geçirdi.


Kemer Belediyesi ilçedeki tüm öğrencilerin yarıyıl tatilinde iyi vakit geçirmelerini sağlamak için güzel bir hediye hazırladı. Beldibi'nden Çıralı'ya kadar bütün okullardaki öğrenciler, sömestir tatili boyunca ücretsiz olarak Antalya Hayvanat Bahçesi'ne götürülüyor.


HAYVANAT BAHÇESİ VE AKVARYUM


İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki tüm öğrencilerin velileriyle birlikte ücretsiz olarak katılabileceği gezilerin ilki yapıldı. Mahallerinden alınan ilk öğrenci kafilesiyle velileri Antalya Hayvanat Bahçesi'ne götürüldü. Gezide gönüllerince bir gün geçirme fırsatı bulan öğrenciler Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'e ve gezide emeği geçen personele teşekkür etti.


'SOSYAL BELEDİYECİLİKTE MARKAYIZ'


Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, sosyal belediyecilik konusunda marka olduklarını belirterek, "Öğrencilere hem tablet hem de bisiklet dağıtan bunun yanında okulların alt yapı temizlik, bakım çalışmalarını yapan ilk ve tek belediyeyiz. Öğrencilerimiz sömestir gezilerine başladı. Onlar mutlu oldu mu biz de mutlu oluyoruz. Tüm çocuklarımıza velileriyle birlikte iyi eğlenceler diliyorum. İkinci dönem derslerinde başarılar diliyorum" dedi.


GEZİLER DEVAM EDİYOR


İlçedeki diğer öğrenciler için de 24, 27, 29 ve 31 Ocak ile 3 Şubat günlerinde gezi düzenlenecek. Gezi için Tekirova Mahallesi Hizmet Binası, Çamyuva Mahallesi Hizmet Binası, Kuzdere Mahallesi Semt Evi, Arslanbucak Düğün Salonu, Kemer Belediyesi Ana Hizmet Binası, Göynük Mahallesi Hizmet Binası ve Beldibi Mahallesi Hizmet Binası önünden araç kaldırılacak. Etkinliğe katılan öğrencilerle velilerin ulaşımı ve giriş ücretleri Kemer Belediyesi tarafından karşılanacak.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS