Kepez'den 23'üncü bilişim sınıfı

Kepez'den 23'üncü bilişim sınıfı

BUGÜNE Kadar 22 okulda bilişim sınıfı açan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 23'üncü bilişim sınıfını Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu'na armağan ediyor.

 


ANTALYA, (DHA) - BUGÜNE Kadar 22 okulda bilişim sınıfı açan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 23'üncü bilişim sınıfını Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu'na armağan ediyor.


Başkan Hakan Tütüncü, haftanın ilk mesaisine okul ziyaretiyle başladı. Başkan Tütüncü, okul aile birliğinin daveti üzerine Habibler Mahallesi'ndeki Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu'nu ziyaret etti. Okul yönetimi ve aile birliği üyelerinin isteklerini not alan Başkan Tütüncü, daha sonra sınıflara giderek, öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere hal ve hatırlarını soran, derslerinde başarılar dileyen Tütüncü, öğrencileri Dokuma Park içerisinde açtıkları Anadolu Oyuncak Müzesi, Antalya Akvaryum ve sinema gezisi ile ödüllendirdi. Başkan Tütüncü, okul idaresinin belirleyeceği bir gün öğrencileri, belediyenin otobüsleriyle oyuncak müzesine, akvaryuma ve sinemaya götüreceklerini belirtti.


KEPEZ'DE BİLİŞİM SINIFI OLMAYAN OKUL KALMAYACAK


Okulun eksiklerini de gidereceklerini aktaran Tütüncü, Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu öğrencilerine bilişim sınıfı müjdesi de verdi. Tütüncü, bugüne kadar 22 okulda 15 bilgisayarlı bilişim sınıfı açtıklarını anımsatarak, “Kepez'de bilişim sınıfı olmayan okul kalmayacak dedik. Bu kapsamda 23'üncü bilişim sınıfımızı Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulumuza armağan ediyoruz. Bilişim sınıfımızı, bu eğitim ve öğretim döneminin 2'nci yarısında hizmete açmayı planlıyoruz" ifadesini kullandı.


Başkan Tütüncü, okulun model uçak yapım atölyesini de ziyaret ederek, bu hobiyle ilgilenen öğrencilere birlikte model uçak uçurma sözü verdi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS