antalya haberleri

Kestel Mahallesi'ne yeni park

Kestel Mahallesi'ne yeni park

 

ALANYA, (DHA) - ALANYA Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Kestel Mahallesi'nde yeni park yapımına başladı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in 'Parksız mahalle kalmayacak' projesinin ardından hummalı bir çalışmaya giren Park ve Bahçeler ekibi, her mahalleye tek tek modern ve kullanışlı parklar kazandırmaya devam ediyor. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, son olarak Kestel Mahallesi D400 karayolu üzeri, 910 adada bulunan 2642 metrekarelik yeşil alana park yapımı için çalışmalara başladı.

KAFETERYA VE SPOR ALANLARI OLACAK

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kestel Mahallesi'ne kazandırılacak yeni parkta oyun gruplarının yanı sıra herkesin yararlanabileceği alanların yer alacağını vurgularken, "Ekiplerimiz her mahalleye yeni bir park sözümün ardından yoğun bir çalışma içerisine girdi. Projelendirilen parklarımızı teker teker hizmete sunuyoruz. Kestel Mahalle'mize kazandıracağımız park içerisinde oyun gruplarının yanı sıra kafeterya ve spor alanları olacak. 7'den 70'e bütün vatandaşlarımızın faydalanabileceği parkımızı kısa süre içerisinde hizmete açacağız" dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS