antalya haberleri

Kumbarada biriken kitaplar teslim edildi

Kumbarada biriken kitaplar teslim edildi

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da Terracity AVM'nin kitap kumbarası kampanyasında toplanan kitaplar, Kepez'deki Eczacılar İlk ve Ortaokulu kütüphanesine gönderildi.

Sanata, çevreye, kültüre, eğitime, spora, sağlığa ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından söz ettiren Terracity, 28 Nisan - 8 Haziran tarihleri arasında kitap kumbarası kampanyası düzenledi. Terracity AVM'nin farklı yerlerine bırakılan kitap kumbaralarına ziyaretçilerin, AVM çalışanlarının ve gazeteci İsmail Küçükkaya'nın kitap katkısı, sosyal medyadan ve televizyondan duyurulması, kampanyanın çığ gibi büyümesine neden oldu.

Kampanya ile toplanan kitaplar, Duacı Mahallesi'ndeki Eczacılar İlk ve Ortaokulu'nun kütüphanesine konulmak üzere gönderildi. Okul Müdürü Ahmet Teke, Terracity yöneticileri, ziyaretçilerine ve destekte bulunan herkese teşekkür etti.

Eczacılar İlk ve Ortaokulu'na daha önce de bisiklet dağıtımı ve bisiklet parkı yapan Terracity yönetimi, sosyal sorumluluk projelerinin artarak devam edeceğini, gençlerin geleceği şekillendirmesinde onlara ışık olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS