MMO Antalya'da seçim heyecanı

MMO Antalya'da seçim heyecanı

MAKİNE Mühendisleri Odası(MMO) Antalya Şubesi'nin seçimli genel kurulu başladı.

 


İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA) - MAKİNE Mühendisleri Odası(MMO) Antalya Şubesi'nin seçimli genel kurulu başladı.


MMO binasında gerçekleşen genel kurul toplantısında dönem başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, yönetim kurulu adına söz alarak çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkanlık için yeniden aday olduğunu açıklayan Hamamcıoğlu, tekrar seçilmesi halinde yapacağı projeleri de anlattı. Genel kurulun açılış toplantısına diğer başkan adayı MMO Antalya Şubesi eski Başkanı Mustafa Karaman da katıldı.


Görev süresince zor günler geçirdiklerini anlatan Ayşen Hamamcıoğlu, uçak krizi, 15 Temmuz darbe girişimi gibi olumsuzlukların oda içinde de hissedildiğinin kaydetti. Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile LPG'li araçların kontrolünü kaybettiklerini, bunun da oda üzerindeki mali yükü arttırdığını vurgulayan Hamamcıoğlu, "Muratpaşa ve Manavgat'ta asansör kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Türkiye genelinde TMMOB, 450 belediyenin asansör hizmetini gerçekleştiriyor. Biz Antalya olarak Türkiye genelinde en çok asansör kontrolü yapan oda olduk. Bu da bizim gururumuz. Fakat odamız üzerindeki mali yükü gidermek için farklı projeler de ürettik. Seçildiğimiz takdirde gelecek dönem içinde projelerimize hızla devam edeceğiz" dedi.


Genel kurul üyelerin konuşmalarıyla devam etti. MMO Antalya Şubesi'nin başkanlık seçimi ise yarın hizmet binasında yapılacak.


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS