antalya haberleri

Muhtarlarla değerlendirme toplantısı

Muhtarlarla değerlendirme toplantısı

 

Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA) - KUMLUCA İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından mahalle muhtarlarıyla toplantı yapıldı. Toplantıda, ilçede her hafta ayrı bir mahallede gerçekleştirilen huzur toplantıları değerlendirildi.
Kumluca Muhtarlar Derneği binasında yapılan toplantıya Kaymakam Hakkı Uzun, Emniyet Müdürü Cemil Doğan, Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Tüfekçi ve 16 mahalle muhtarı katıldı. Emniyet Müdürü Cemil Doğan, bugüne kadar mahalle toplantılarında gündeme gelen sorunların çözülmeye çalışıldığını söyledi.
Doğan, "Genel olarak trafik, gürültü ve güvenlik kameralarıyla ilgili sorunlar ön plana çıkmıştır. İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak slayt eşliğinde muhtarlarımızın ve vatandaşımızın tarafımıza ilettikleri sorunlarla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilmiştir. Yaptığımız toplantılar, polis ve vatandaşın kaynaşmasına sebep olmuştur. Problemlerin çözülmesine ivedilik kazandırmıştır. Polis ve vatandaş daha samimi ve yapıcı şekilde sorunları tartışmıştır" dedi.
Toplantı sonunda muhtarlar, huzur toplantılarının çeşitli meslek gruplarıyla da yapılmasını, vatandaşın daha çok kimlik bildiriminde bulunmaya teşvik edilmesini içeren çalışmaların yapılmasını teklif etti.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS