Okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliği

Okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliği

MURATPAŞA Belediyesi'nin okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliğinde yılın son etkinliği, Aldemir Atilla Konuk Lisesi'nde, yeni yılın ilk fidan dikimi Necati Fatma Dölen İlkokulu'nda gerçekleştirildi.

 


ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi'nin okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliğinde yılın son etkinliği, Aldemir Atilla Konuk Lisesi'nde, yeni yılın ilk fidan dikimi Necati Fatma Dölen İlkokulu'nda gerçekleştirildi.


Çevre değerlerinin her alanda ıslahı, korunması ve geliştirilmesi için çalışan Muratpaşa Belediyesi'nin, okul bahçelerinde başladığı ağaçlandırma seferberliği devam ediyor. Proje kapsamında 2017'nin son etkinliğini Aldemir Atilla Konuk Lisesi'nde gerçekleştirildi. Öğrencilerle birlikte okul bahçesine 10 fidan dikildi. Fidanların zarar görmemesi için çevresini de korunaklı hale getiren öğrenciler, fidanların bakımını da mezun olana kadar üstlendi.


'Birlikte Büyüyeceğiz' projesinde 2018'in ilk etkinliği ise Necati Fatma Dölen İlkokulu'nda gerçekleştirildi. Etkinlikte okulun her şubesi birer fidan olmak üzere 19 fıstık çamı fidanı bahçeye dikildi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS