Antalya haberleri

Saklıkent'e mesire ve piknik alanı

Saklıkent'e mesire ve piknik alanı

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Saklıkent Mahallesi'nde yapılacak mesire, piknik alanı ve otopark için yerinde incelemelerde bulundu.

 

ANTALYA, (DHA) - KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Saklıkent Mahallesi'nde yapılacak mesire, piknik alanı ve otopark için yerinde incelemelerde bulundu.
Konyaaltı Belediyesi, Saklıkent Mahallesi'nde mesire, piknik alanı ve otopark yapmak için çalışma başlattı. Bölgede inceleme yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Beydağları Saklıkent Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Emin Altıner ve yönetimi ile birlikte Saklıkent Mahallesi'nde yapılacak proje için yer tespit çalışması yaptı.
SAKLIKENT'TE MESİRE, PİKNİK VE OTOPARK
Muhittin Böcek, Belediye Başkan Yardımcısı Cansel Tuncer ve ilgili birim müdürlerinin de katıldığı yer tespiti çalışmasında, Beydağları Saklıkent Konut Yapı Kooperatifi ile iş birliği içinde olduklarını söyledi. Saklıkent'te her yıl düzenledikleri Saklıkent Kar Şenlikleri ile bölge turizmine büyük katkı sağladıklarını dile getiren Muhittin Böcek, bu şenlikler ile Saklıkent'i gün yüzüne çıkardıklarını bildirdi. Bölgeye mesire ve piknik alanı ile otopark yapmak istediklerini belirten Başkan Böcek, bunun için de ilgili çalışma arkadaşlarıyla bölgede fizibilite çalışması yaptıklarını kaydetti. Başkan Böcek, bu projelerin kısa süre içinde tamamlanıp hizmete açılacağını kaydetti.
SAKLIKENT ANTALYA'NIN BİR DEĞERİ
Beydağları Saklıkent Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Emin Altıner ise Konyaaltı Belediyesi ile her zaman iş birliği içinde olduklarını belirtti. Saklıkent Kar Şenlikleri gibi etkinliklerle bölgenin hakkettiği değere kavuşacağına inandığını dile getiren Emin Altıner, Başkan Muhittin Böcek'e ve de ekibine destekleri için teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS