SAYAD'dan Başkan Uysal'a ziyaret

SAYAD'dan Başkan Uysal'a ziyaret

MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

 


ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.


Başkan Ümit Uysal, ziyaretleri dolayısıyla Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi olarak bireylerin sağlık bilincinin gelişmesi ve toplum sağlığı konularında farkındalık yaratılması için çalışmalar yaptıklarını söyledi.


Bu kapsamda özellikle sporun geniş kitlelere yayılması konusunda özenli çalışma yürütüldüğünü aktaran Başkan Uysal, 11 bin kişinin Muratpaşa Belediyesi'yle düzenli spor yapar hale geldiğini aktardı. Ayrıca 13 bin kişiye diyetisyen hizmeti verildiğini ve yapılan projelerle 40 yaş üstü 102 bin kadının da kanser taramasından geçtiğini aktan Başkan Uysal, "İnsan sağlığını ilgilendiren projeleri uygulamak konusunda pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Komşularımızın daha sağlıklı bir geleceğe sahip olması için spordan sağlık hizmetlerine özel projeler hayata geçiriyoruz" diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS