Toç Bir-Sen üyeleri buluştu

Toç Bir-Sen üyeleri buluştu

TARIM- Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BİR-SEN) üyeleri yemekte bir araya geldi.

 


Mesut MADAN/BURDUR, (DHA) - TARIM- Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BİR-SEN) üyeleri yemekte bir araya geldi.


Toç Bir-Sen Burdur Şubesi tarafından Öğretmenevinde yemek düzenlendi. Yemeğe Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı Nail Süngü, Memur- Sen Konfederasyonu Şube Başkanı Murat Bulut, Toç Bir- Sen Şube Başkanı Ömer Cebeci ile sendika üyeleri katıldı.


Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, Memur- Sen'in 1 milyon üyesiyle Türkiye'nin en büyük gücü, sivil hareketi ve sendikası olduğunu söyledi. Öztürk, "Toç Bir-Sen olarak yetkili olduğumuz günden itibaren üyelerimizin ve çalışanlarımızın özlük haklarını büyütme ve sosyal haklarını geliştirme noktasında üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Geçmiş yıllara bakıldığında aradaki kazanımların yüzde 100 fark ettiğini biliyoruz" dedi.


Öztürk, "2018 ve 2019 yıllarını kapsayan 4'üncü dönem toplu sözleşmemizi imzaladık. 2018 yılı için yüzde 4 artı 3.5 artı enflasyon farkı, 2019 yılı için ise yüzde 4 artı yüzde 5 artı enflasyon farkı şeklinde yüzdelik zamları imzaladık. Özellikle Gıda Tarım ve Hayvancılık il ve ilçe müdürlüklerinde çalışan bütün personelimize döner sermayeden ödenmek üzere yılda 650 TL ilave ödeme yapılmasının önünü açtık" diye konuştu.


Memur- Sen Şube Başkanı Murat Bulut da katılımından dolayı Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk'e teşekkür etti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS