Gürsu Belediyesi'nden, "Cüneyt Yıldız'a Vefa' kitabı

Gürsu Belediyesi'nden, "Cüneyt Yıldız'a Vefa' kitabı

BURSA'nın Gürsu ilçesinde Belediye Başkanlığı yaparken uğradğıığ silahlı saldırıda yaşamını yitiren Cüneyt Yıldız için, “Cüneyt Yıldız’a Vefa” adı verilen kitap hazırlanacak.

BURSA,(DHA) - BURSA'nın Gürsu ilçesinde Belediye Başkanlığı yaparken uğradğıığ silahlı saldırıda yaşamını yitiren Cüneyt Yıldız için, “Cüneyt Yıldız’a Vefa” adı verilen kitap hazırlanacak.


Gürsu'da Belediye Başkanlığı yapan ve 2015 yılında makam katında çalışanının silahlı saldırısı soncu ağır yaralanıp hastanede yaşamını yitiren Cüneyt Yıldız için Gürsu Belediyesi kitap hazırlıyor Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Şehit Başkanımız, kardeşim, yol arkadaşım Cüneyt Yıldız’ı, anısına hazırladığımız kitapla anıyoruz. Gürsumuz’un gelişimi için büyük emekleri olan Şehit Başkanımız Cüneyt Yıldız’ın adını yaşatacak bu çalışmamıza değer katacak tüm anıları ve fotografları bekliyoruz” dedi.


Gürsu Belediyesi, hazırlanacak kitap için Cüneyt Yıldız ile ilgili fotoğraf, görüş ve düşüncelerin belediyenin web sitesi gönderilebileceğini, Kültür İşleri MÜdürlüğü'ne de  bırakılabileceğini açıkladı.


 


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS