AK Partili Turan, masa tenisi isteğini yerine getirdi

AK Partili Turan, masa tenisi isteğini yerine getirdi

ÇANAKKALE'nin Lapseki ilçesine bağlı Karamusalar köyünde yaşayan 17 yaşındaki Yasin Sevinç'in, köye masa tenisi isteğini AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av.

ÇANAKKALE'nin Lapseki ilçesine bağlı Karamusalar köyünde yaşayan 17 yaşındaki Yasin Sevinç'in, köye masa tenisi isteğini AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan yerine getirdi.


Karamusalar köyünde yaşayan Yasin Sevinç, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın sosyal medya hesabına, ‘Köyümüze gençler olarak masa tenisi istiyoruz' yazılı mesaj gönderdi. Turan, Sevinç'in mesajı üzerine köye masa tenisi gönderdi.


Masa tenisini köy muhtarına teslim eden AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Engin, "AK Parti Grup Başkanvekilimiz gençlere yatırımın çok önemli olduğunu her fırsatta söylüyor. Gençliğe her zaman önem veriyor. Köyün gençlerinden Yasin Sevinç Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a mesaj yazarak masa tenisi istediğini belirtmiş. Sayın Vekilimiz de bu isteği yerine getirdi. Masa tenisini teslim ettik" dedi.


Masa tenisine kavuşan Yasin Sevinç ise, köyün gençleri adına Turan'a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.


ORHAN AKTUĞ / LAPSEKİ, (DHA)

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS