Çinli çiftler gelinlik ve damatlıkla Pamukkale'de fotoğraf çektirdi

Çinli çiftler gelinlik ve damatlıkla Pamukkale'de fotoğraf çektirdi

DENİZLİ'nin beyaz travertenleriyle dünyaca ünlü turizm bölgesi Pamukkale'ye gelen ve Çin'de yeni evlendikleri öğrenilen 30 çift, fotoğraf çektirdi.

DENİZLİ'nin beyaz travertenleriyle dünyaca ünlü turizm bölgesi Pamukkale'ye gelen ve Çin'de yeni evlendikleri öğrenilen 30 çift, fotoğraf çektirdi. UNESCO Dünya Miras Listesi'nde bulunan Pamukkale'de travertenlerin üzerine gelinklik ve damatlıkla çıkan Çinli çiftler bol bol fotoğraf çektirdi.


Bir danışmanlık şirketinin Denizli Valiliğinin desteğiyle düzenlediği organizasyon çerçevesinde Çin'de yeni evlenen 30 çift, Denizli'ye gelerek turizm bölgesi Pamukkale'deki travertenlerde gelinlik ve damatlıkla fotoğraf çektirdi. Çinli çiftler, Pamukkale'ye hayran kaldı.  Denizli Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi Genel Sekreteri Murat Urhan, Çin Halk Cumhuriyeti'nin turizm açısından çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, "Pamukkale gibi milli bir değerimizi Çin gibi büyük bir ülkeye tanıtmak bizim için çok önemli. Kamu kurumları olarak, turizm acenteleri olarak ülkeler arasındaki etkileşimin geliştirilmesine katkı sunmaya gayret ediyoruz. Bu kapsamda Pamukkale'nin tanıtımına katkı sunmak için Çinli 30 çiftin buraya gelmesi dikkate alınması gereken bir durum. Çiftler travertenler üzerinde fotoğraf çektirdi. Pamukkale'nin dünya genelinde tanıtımı için bu tür organizasyonlar önemledir" dedi.


Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)


FOTOĞRAF


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS