gaziantep haberleri

Başarılı sporcu öğrenciler kupalarını aldı

Başarılı sporcu öğrenciler kupalarını aldı

 

Kadir ÇELİK/ NURDAĞI (Gaziantep),(DHA)-  GAZİANTEP'in Nurdağı İlçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okul sporları ödüllerini sahiplerini buldu.

İlçe genelinde okul sporları kapsamında düzenlenen voleybol, basketbol, futbol gibi spor dallarında dereceye giren okulların sporcu ve öğrencilerine kupalar ve madalyonları Vali Lütfullah Bilgin kapalı spor salonunda düzenlenen törenle verildi. Törene, Kaymakam Lokman Düzgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, okul beden eğitimi öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Kaymakam Lokman Düzgün,"Okul sporları faaliyetlerinde öğrencilerimizin bedensel ve ruhsal gelişimleriyle beraber sosyal yönde geliştirilmesi amaçlanırken dinamik aktif ve güçlü bir iradeye sahip gençliğin yetiştirilmesi hedeflenmiştir. Bu anlamda sportif faaliyetlere katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarından dolayı hepsini kutluyorum " dedi.

Diğer tarafta Kaymakamlığın Aziz şehitlerimizi anmak adına düzenlediği Zeytin Dalı Futbol Turnuvası şampiyonu finalde rakibi Bahçelievler mahallesini 3-1 yenen Esenyurt mahallesi'de kupasını Kaymakam Lokman Düzgün'ün elinde aldı

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS