Muhtarlardan Başkan Fadıloğlu'na ziyaret

Muhtarlardan Başkan Fadıloğlu'na ziyaret

GAZİANTEP Muhtarlar Derneği ve Şehitkamil Muhtarlar Derneği yönetimi ile mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret etti.

GAZİANTEP,(DHA)- GAZİANTEP Muhtarlar Derneği ve Şehitkamil Muhtarlar Derneği yönetimi ile mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret etti.
19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında, Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı, Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı Ökkeş Titiz, Şehitkamil Muhtarlar Derneği Başkanı Halil Havar ve yönetimi ile mahalle muhtarları Başkan Rıdvan Fadıloğlu’nu ziyaret ettiler. Mahalle muhtarlarından oluşan heyeti kapıda karşılayan Başkan Fadıloğlu, 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı. Ziyarette Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı Ökkez Titiz ve Şehitkamil Muhtarlar Derneği Başkanı Halil Havar, tüm muhtarlar adına Başkan Fadıloğlu’na çiçek takdiminde bulundu. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Fadıloğlu, "Bulunduğu mahalle veya köyde, devletimizin tüm kurumlarını temsil eden, her fırsatta bir araya gelerek vatandaşlarımızın sorunlarına birlikte çözüm aradığımız, ilçemizin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yaptığımız siz değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü en samimi duygularımla kutluyorum" dedi.
Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı Ökkez Titiz ise, Başkan Fadıloğlu’na muhtarlara ve muhtarlık müessesesine verdiği katkılar nedeniyle teşekkür etti.
FOTOĞRAFLI

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS