5. Antakya Uluslararası Film Festivali’nin ödül töreni düzenlendi

5. Antakya Uluslararası Film Festivali’nin ödül töreni düzenlendi

5'NCİ Antakya Uluslar arası Film Festivali’nin kapanış ve ödül töreni Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonunda gerçekleşti.

Mehmet EZER/Hatay, (DHA) - 5'NCİ Antakya Uluslar arası Film Festivali’nin kapanış ve ödül töreni Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonunda gerçekleşti.

Kapanış galasına Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, ,Ansam Dernek Başkanı Mehmet Oflazoğlu, Oğuzhan İhtiyar Ünlü Sinema  Yönetmeni Kazım Öz, Kaan Atilla Taşkın, Otwin Biernat, Erkan Tahuşoğlu, Yunus Yunusoğlu, Berkan Aktepe, Zeynep Gülbol, sanatçı ve vatandaşlar katıldı. Program Nurdan Tümbek Tekeoğlu’nun “iki yaka yarım aşk” adlı kısa filmin gösterimi ile başladı. Daha sonra geçilen ödül töreninde En iyi Sinema Filmi Kurgusu ödülünü Point of View eserinin sahibi Otwin Biernat’a Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, En İyi Sinema Film Müziği ödülünü IMERA’ya Samandağ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sosyolog Kenan Kahlıoğulları, En İyi Kısa Film ödülünü Hasta Bakıcı filmi ile Soner Sert’e Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fikret Özçelik verdi.


FOTOĞRAFLI 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS