Vali Ata, Zeytincilik OSB'de incelemelerde bulundu

Vali Ata, Zeytincilik OSB'de incelemelerde bulundu

HATAY Valisi Erdal Ata Altınözü ilçesinde yapılacak olan Zeytincilik Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu.

Samim SELÇUK/ALTINÖZÜ, (Hatay), (DHA) - HATAY Valisi Erdal Ata Altınözü ilçesinde yapılacak olan Zeytincilik Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu.
Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur’u makamında ziyaret eden Vali Ata,  ilçenin genel durumu, yürütülen faaliyet ve festival projeleri hakkında kısa bir brifing aldı. Kaymakamlık ziyaretinden sonra Altınözü Belediyesi’ne geçen Vali Ata ve Kaymakam Uygur, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ile bir araya geldi. Belediyenin hizmet ve projeleriyle ilgili Başkan Sarı’dan bilgi alan Vali Ata, vatandaşlara verilen temel hizmetlerin yürütüldüğü belediyecilik hizmetlerinin önemli olduğunu vurguladı.

VATANDAŞA ZENGİNLİK OLARAK DÖNMELİ
Vali Ata, daha sonra Kuruyer Mahallesi yakınlarında kurulum çalışmaları süren Zeytincilik Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. Burada Kaymakam Uygur ve ilgililerden Zeytincilik OSB hakkında bilgiler alan Vali Ata, kentin iklimi, verimli toprakları ve çalışkan insanı ile çok büyük bir tarımsal potansiyele sahip olduğunu vurgulayarak, “Bütün çabamız bu imkanların vatandaşlarımıza zenginlik olarak dönmesini sağlamak içindir” dedi.

FOTOĞRAFLI

 

{$ nextTitle $}
ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS