Isparta'da miting alanları belirlendi

Isparta'da miting alanları belirlendi

ISPARTA Valiliği, miting ve yürüyüşlerde toplanma bölgeleri, güzergahlar ve dağılma alanlarıyla afiş ve pankart asılacak yerleri belirledi.

Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA) - ISPARTA Valiliği, miting ve yürüyüşlerde toplanma bölgeleri, güzergahlar ve dağılma alanlarıyla afiş ve pankart asılacak yerleri belirledi.
Isparta Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada; toplantı ve gösteri yürüyüşlerinin yerini, zamanını, usul ve şartlarını belirleyen 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu ve Kanunun Uygulanmasına Dair Yönetmelik hükümleri çerçevesinde miting ve yürüyüşlerde toplanma bölgeleri, güzergahlar ve dağılma alanlarıyla afiş ve pankart asılacak yerler belirlendi. 1'inci bölge miting alanı Davraz Mahallesi'ndeki Tren Garı Meydanı olarak belirlendi. Toplanma bölgeleri ise İstiklal Mahallesi 116'ncı Cadde üzeri, 1206, 1207 ve 1220 sokakların girişinde bulunan 6 Mart Spor Salonu karşısındaki boş alan, Modernevler Mahallesi 3112 Sokak üzerinde Sağlık Parkı yanındaki boş alan ve Binbirevler Mahallesi'ndeki Halk Pazarı Meydanı olarak açıklandı. Valilik önünde bulunan 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı ise miting alanı olarak belirlendi.
AFİŞ VE PANKART ASILACAK YERLER
Toplantı ve gösteri yürüyüşlerine ilişkin çağrı ve propaganda amacıyla kullanılan basılı ve çoğaltılmış afişler, şehrin muhtelif yerlerine konulan billboardlara; bez afiş ve benzerlerinin ise 6 Mart Atatürk Caddesi Halı Sarayı köşesi ile Halil Hamit Paşa Kütüphanesi arası (1 adet), Mimar Sinan Caddesi belediye binası ile  Mimar Sinan Cami arası (1 adet), Aksu Caddesi Ordu Evi ile Demir Köprü arası (1 adet), İstanbul Caddesi Otogar Kavşağı ile Özkanlar Kavşağı arası geliş istikametine (1 adet), Cumhuriyet Caddesi Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi ile Kültür Sineması arası (1 adet), Hastane Caddesi Nazmi Toker İlkokulu ile eski Özel İdare Kavşağı arası (1 adet) olarak belirlendi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS